На підступах до Маріуполя підрозділи російсько-окупаційних військ використовують безпілотники для вогневого впливу на позиції бійців ЗСУ.
Про це повідомляють у Міноборони з посиланням на дані бійців Збройних Сил України.
«Противник використовує безпілотні літальні апарати для скидання гранат ВОГ-17М на оборонні укріплення підрозділів Об’єднаних сил, намагаючись застати військовослужбовців ЗС України зненацька», — зазначають у МОУ.
«Такі дії окупанта є доволі небезпечними, тож українські військові ведуть посилене спостереження та вживають дієвих заходів з метою боротьби з ворожими квадрокоптерами», — йдеться у повідомленні.
