На тлі останньої заяви, яку зробив Речник Держдепу Метью Міллер, США більше не зможуть фінансувати Україну на достатньому рівні. У порівнянні з обсягами допомоги 2022-2023 років наступний рік буде не таким “врожайним”.
Українці панікують через нестачу фінансування
Після заяви західного політика українські видання “підхопили хвилю” і розвинули тему. Пишуть, що США відмовляються від України і більше не допомагатимуть. Але всі слова треба розуміти не буквально, а вміти читати суть, – так вважає міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. “Державний департамент сказав, що коли Україна міцно стане на ноги, матиме достатньо зброї і ресурсів для протидії російській агресії, тоді сума підтримки може бути зменшена”, – сказав глава МЗС.
“Не треба шукати додатковий кіпіш на свою голову”
Саме так висловився Кулеба з приводу поведінки тих, хто активно намагається роздивитися зраду з боку США. “Будь-яку заяву прочитали – і одразу всі перелякалися, що ми всі помремо. Ми будемо жити довго і щасливо”, – додав він. За словами політика, фінансування буде. Крім того, є й інші джерела фінансування, про які у відкритих медіа не говорять. Наш уряд впевнений у тому, що західні партнери і надалі будуть допомагати Україні. Таких слів політики на вітер просто так не кидають; залишається сподіватись, що приховані джерела фінансування запрацюють вже в першій половині 2024.

