Арахамія розповів про взаємини “слуг народу”

Глава СН обговорює з президентом ситуацію у фракції і присутність у політсилі людей, які часто йдуть проти лінії партії.

Глава фракції Слуга народу Давид Арахамія розповів про те, які взаємини між нардепами всередині політсили, повідомляє 12 листопада Liga.net.

“Ми намагаємося вирулювати. Якби два тижні тому під час якогось скандалу ви сказали мені, що треба когось виводити з фракції, то сьогодні я скажу, що у нас фракція єдина як ніколи”, – заявив політик.

Водночас Арахамія визнає, що питання про виключення людей з фракції постійно витає в повітрі, але в ситуації, коли потрібно приймати сотню законів у рамках програми економічного зростання, за його словами, легше домовитися зі своїми людьми всередині фракції, ніж шукати “договорняків” з іншими політсилами, тому що “хотілки, які озвучують ці люди в Раді, страшно чути”.

Він зазначив, що обговорює з президентом Володимиром Зеленським ситуацію у фракції і присутність в політсилі людей, які часто йдуть проти лінії партії.

“Президент все розуміє і питає мене постійно, які можуть бути варіанти вирішення. Я кажу, що, якщо ставити на карту розмову з п’ятьма депутатами зовні або з п’ятьма нашими – я завжди вибираю шлях розмовляти всередині.

Так, можливо, це десь знижує рейтинг нашої партії, тому що люди хочуть сильну руку. Але люди не настільки глибоко залучені у внутрішні процеси. Сьогодні їм подобається сильна рука, а завтра вони будуть говорити, що ми імпотенти і не можемо прийняти нормальний закон. Краще всередині трахатись з усіх можливих питань, але в кінці виходити в зал і голосувати, ніж зараз відрізати всіх, хто проти, і залишити бутикову фракцію в 180 осіб, а потім бігати і думати, де взяти ще 46 голосів”, – сказав глава фракції СН.

На питання, чому із фракції не вигнали кнопкодавів, адже вони підписували меморандум перед виборами, Арахамія зазначив, що це було випадкове “кнопкодавство по дурості”. За його словами, вдруге вже не може бути по дурості, тоді буде видалення з фракції.

Нагадаємо, вихід за нашою ініціативою з мінських домовленостей означає скасування багатьох санкцій щодо РФ, – Арахамія

Будьте першим, щоб коментувати на "Арахамія розповів про взаємини “слуг народу”"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*