Аваков назвав голову Держдуми РФ дурнем

Міністр внутрішніх справ так відреагував на заяву Володіна про те, що зі складу України “може вийти низка областей” .

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав спікера Держдуми РФ В’ячеслава Володіна дурнем. Про це міністр написав на своїй сторінці в Facebook. Інформує 112-Україна.

Аваков назвав Володіна дурнем, який відправив українцям, які прагнуть дружби з Москвою, нове рожеве скло для окулярів.

“Черговий російський дурень надіслав нове скло для рожевих окулярів прихильникам дружби з Росією: голова Держдуми РФ Володін Україні повідомив, що “націоналізм і утиск малих народів може призвести до виходу зі складу України низки областей” Від себе – пану Володину – говоріть частіше! Це допомагає нам, українцям, краще розуміти справжні устремління “русского мира”, – написав він.

Також міністр МВС звернувся до тих українців, які досі плекають надії знову почати дружити з РФ, купувати дешеву електрику і газ.

“Нашим, теж скажу – прихильникам всепрощення, купівлі електроенергії, дешевого газу зі знижкою і іншим, що повторюють “ми один народ” – перечитуйте володіних… а якщо не доходить сходу, то знайте, що є багато – таких, як я. До ваших послуг – російськомовний український націоналіст Арсен”, – резюмував він.

Нагадаємо, глава Держдуми Росії В’ячеслав Володін заявив, що через “націоналізм” і “утиски” національних меншин зі складу України “можуть вийти низка областей”. Це стало реакцією на зрив виступу проросійських “представників Криму” на форумі ООН з питань меншин, який проходив в Женеві наприкінці листопада. Володін назвав зрив виступу незаконно обраного в Держдуму РФ від окупованого Криму Руслана Бальбека “демонстрацією нетерпимості представників влади України до малих народів”.

Нагадаємо, Україна направила в ООН ноту через візит “представників” Криму на Форум щодо меншин.

Будьте першим, щоб коментувати на "Аваков назвав голову Держдуми РФ дурнем"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*