ДБР передало Генпрокуратурі підозру Порошенкові

Держбюро розслідувань просить дозволити притягнути до кримінальної відповідальності Порошенка у справі про призначення членів Вищої ради правосуддя.

Держбюро розслідувань направило в Генпрокуратуру проект повідомлення про підозру п’ятому президенту України Петру Порошенкові. Про це повідомляє прес-служба ДБР у понеділок, 18 листопада.

“Проект підозри підготовлено і направлено в прокуратуру в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя в березні-травні 2019 року. У документі йдеться про підозру п’ятому президенту України в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 109 і ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, слідчі ДБР направили в прокуратуру проект подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності п’ятого президента України, який є чинним народним депутатом.

Нагадаємо, ДБР відкрило справу про захоплення влади за фактом призначення Порошенком двох членів ВРП всупереч забороні суду наприкінці травня.

Нагадаємо, держбюджет 2020 не передбачає підвищення соціальних стандартів та руйнує досягнення попередніх реформ, – Порошенко

Будьте першим, щоб коментувати на "ДБР передало Генпрокуратурі підозру Порошенкові"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*