Демонстранти в Ізраїлі вимагали відставки Нетаньяху

Нетаньяху звинувачують в корупції. Учасники протесту закликали голову уряду країни піти у відставку. В акції протесті взяло участь близько п’яти тисяч осіб.

У Тель-Авіві кілька тисяч людей вийшли на демонстрацію з вимогою відставки прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху. Про це повідомляє Корреспондент.net, посилаючись на DW.

Пікетники розмахували національними прапорами і несли плакати, на яких голова уряду країни характеризувався як “корупціонер”.

Акція протесту пройшла під гаслом “Подай у відставку, Ізраїль є більш важливим”. ЗМІ повідомляють, що в акції протесті взяло участь близько п’яти тисяч осіб.

Раніше повідомлялося, що Нетаньяху висунуть звинувачення за трьома кримінальними справами. Захист ізраїльського прем’єр-міністра спробував довести непричетність політика до осудних йому злочинів.

17 вересня в Ізраїлі пройшли перші в історії повторні вибори в парламент. За їх підсумками партія Бенні Ганца Кахоль-Лаван отримала найбільшу кількість мандатів – 33. Друге місце зайняла партія Нетаньяху Лікуд – 32 мандати. Жодна з партій не змогла сформувати більшість – 61 з 120 мандатів.

Будьте першим, щоб коментувати на "Демонстранти в Ізраїлі вимагали відставки Нетаньяху"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*