Доставка майбутнього: американський логістичний гігант UPS вперше використав дрон

Міжнародна компанія з доставки вантажів UPS на днях виконала свою першу комерційну доставку дроном ліків з мережі аптек CVS до будинку споживача, що поклало початок  співробітництву двох компаній для подальшої розробки сумісних планів.

Прес-служба UPS заявила, що два рейси її дочірньої компанії оператора дронів UPS Flight Forward були першими комерційними поставками ліків дронами у США за програмою, затвердженою Федеральним управлінням авіації.

В минулу п’ятницю ліки з аптечного магазину CVS у місті Кері, штат Нью-Йорк, відправились одному з клієнтів додому, а іншому – до будинку для людей похилого віку через автономні рейси за системою безпілотників Matternet M2. Прибувши за місцем призначення, безпілотник нерухомо висів у повітрі на висоті 5-6 метрів над землею і “повільно опускав пакети за допомогою лебідки та тросу на землю”, згідно з даними UPS.

Один із клієнтів має обмежену мобільність, що ускладнює подорож до магазину, щоб забрати ліки за рецептом, повідомляє прес-служба компаній.

“Доставка дронами, здійснена першою в цій галузі, демонструє нові можливості послуги для тих клієнтів, котрі не можуть легко потрапити в наші магазини”, – повідомив у письмовій заяві президент фармації CVS Кевін Гурікан. “CVS вивчає багато видів доставки на міські, заміські та сільські ринки. Ми бачимо великий потенціал доставки безпілотниками у сільські громади, де потрібні життєво важливі лікарські препарати, а споживачі часом не можуть зручно отримати доступ до однієї з наших аптек”.

У письмовій заяві головний керівник стратегії та трансформації UPS Скотт Прайс заявив, що нові послуги “розіб’ють колишні уявлення людей про можливості доставки товарів”.

UPS та CVS планують продовжити розробку програми у найближчі місяці.

Джерело: //techxplore.com/news/2019-11-ups-drone-deliveries-cvs-prescriptions.html

© Марина Шелест

Будьте першим, щоб коментувати на "Доставка майбутнього: американський логістичний гігант UPS вперше використав дрон"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*