Ігора Мазура передали на поруки українському консулу, – Денісова

Ветерана АТО Ігоря Мазура (Тополю) передали на поруки Генеральному консулу України в Любліні. Він залишиться в Польщі на час очікування і розгляду запиту Росії про екстрадицію. Про це повідомила у фейсбуці  уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

“Співробітника Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини передано на поруки Генерального консула України в Любліні. На час очікування та розгляду екстрадиційного запиту він проживатиме в Генеральному консульстві.

Наголошую, всі, хто займається питаннями звільнення та повернення додому нашого громадянина, докладають максимум зусиль, аби він не став заручником політичної помсти РФ.

Боротьба за долю нашого співвітчизника триває.

Тому, спільні дії, підтримка суспільства та розголос в інформаційному просторі допоможе зламати плани нашого ворога, та швидше повернути Ігоря Мазура на Батьківщину”, – підсумувала омбудсмен.

Нагадаємо, ветерана війни на Донбасі Ігоря Мазура (позивний Тополя) було затримано в суботу, 9 листопада, на прикордонному пункті Дорогуськ у Польщі. У цю країну він відправився на запрошення польського віцемаршалка для участі в конференції.

Раніше ми повідомляли, що у МВС повідомили, що РФ встановила на Мазура не червону картку Інтерполу, а спеціальний циркуляр.

Будьте першим, щоб коментувати на "Ігора Мазура передали на поруки українському консулу, – Денісова"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*