Іран охопили масові протести: більше 90% території без мобільного зв’язку та інтернету

Напередодні увечері, 16 листопада, без зв’язку та інтернету залишилося 93% території Ірану.

В країні відключили мобільний зв’язок найбільших національних операторів, а також обмежили доступ до інтернету. Такі дії пов’язані з протестами проти підвищення цін на бензин. Повідомляє  організація NetBlocks, яка відстежує блокування інтернету в різних країнах.

Як стало відомо, увечері 16 листопада без інтернету залишилося 93% території Ірану. Також перестав працювати зв’язок найбільших операторів мобільного зв’язку в країні, зокрема MCI, Rightel і IranCell.

“Іран перебуває в розпалі майже загального національного відключення Інтернету станом на 18:45 суботи. Дані мережі в реальному часі показують, що зв’язок знизився до 7% від звичайних рівнів після дванадцяти годин прогресивного відключення мережі, оскільки суспільні протести тривають по всій країні”, – повідомили в організації.

Відомо, що в Ірані відразу в декількох містах люди повиходили на вулиці через подорожчання бензину. 

Демонстрації почалися через п’ятничне рішення президента Ірану Хасана Рухани про скорочення субсидій на бензин для фінансування підтримки бідного населення держави. Іранський бензин залишається одним з найдешевших у світі, але при цьому ціни підскочили на 50%, як мінімум до 15 тисяч ріалів (0,45 долара США) за літр.

Раніше ми повідомляли, що Іран заявив про затримання танкера в Перській затоці.

Будьте першим, щоб коментувати на "Іран охопили масові протести: більше 90% території без мобільного зв’язку та інтернету"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*