Кабмін направив на приватизацію 339 держпідприємств, плануємо отримати від продажу 6 млрд грн, – Гончарук

На нинішньому засіданні Кабінет Міністрів затвердив передачу 339 державних підприємств для подальшої приватизації. Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

“Це майже 10% від усіх підприємств, що перебувають у державній власності. Більша частина з них – це об’єкти нерухомості і підприємства агросектору. Ефективність їхнього використання практично нульова, вони генерують збитки і навколо них часті корупційні скандали. У разі приватизації бюджет може отримати до 6 млрд гривень від їхнього продажу”, – зазначив прем’єр-міністр України.

Рішення уряду є частиною запланованого процесу приватизації держмайна і в рамках виконання Указу президента України про передачу 500 об’єктів на приватизацію до 31 грудня 2019 року.

Всього в рамках підготовки до приватизації Мінекономрозвитку спільно з іншими державними органами вже проаналізувало понад 1300 підприємств, із них близько 740 підприємств вже узгоджені на приватизацію.

Нещодавно ми повідомляли, що Кабмін допускає часткову приватизацію “Укрпошти”.

Будьте першим, щоб коментувати на "Кабмін направив на приватизацію 339 держпідприємств, плануємо отримати від продажу 6 млрд грн, – Гончарук"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*