Кабмін спростив для українців правила перетину лінії розмежування на Донбасі

В першу чергу спрощується процедура перетину лінії розмежування для неповнолітніх.

Кабінет міністрів України спростив порядок в’їзду-виїзду осіб та переміщення товарів через КПВВ на лінії розмежування для громадян України, які змушені жити на тимчасово окупованій території. Про це повідомляє прес-служба уряду. Інформує 112-Україна.

Як повідомляється, в першу чергу спрощується процедура перетину лінії розмежування для неповнолітніх. Діти зможуть перетинати лінію розмежування у супроводі усиновителів. Також розширюється перелік документів, що ідентифікують особу. Додається свідоцтво про народження та тимчасова посвідка при оформленні як внутрішнього, так і закордонного паспортів.

Крім того спрощена процедура переміщення товарів через лінію розмежування фізичними особами. Усунене таке визначення, як “ручна поклажа”.

“Перераховані зміни покликані налагодити процес реінтеграції тимчасово окупованих територій, в центрі якого знаходиться проста людина-громадянин України, змушений жити на тимчасово окупованій території нашої держави”, – зазначили в уряді.

Раніше повідомлялося, що Зеленський доручив Кабінету міністрів розглянути спрощення процедури переміщення громадян і товарів через лінію розмежування на Донбасі. 

Раніше заступник верховного комісара ООН з прав людини Кейт Гілмор підкреслила, що від збройного конфлікту страждають 5 мільйонів жителів східних регіонів України.

Раніше ми повідомляли, що Уряд України спростив низку бюрократичних процедур.

Будьте першим, щоб коментувати на "Кабмін спростив для українців правила перетину лінії розмежування на Донбасі"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*