Кабмін виділив більше 200 млн гривень на зарплати медикам та вчителям

Уряд почав погашати борги по зарплатах

Кабінет міністрів України на засіданні 27 листопада виділив більше 200 млн гривень на зарплати медикам та вчителям. Про це у Telegram повідомив нардеп від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко,інформує РБК-Україна

За його словами, уряд виділив і розподілив 203 млн стабілізаційної дотації між областями. Це є одним з інструментів погашення заборгованості по зарплаті вчителям і лікарям.

Нагадаємо, напередодні прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд погасить борги із зарплати медикам і вчителям. За його словами, Кабмін планував перерозподілити 171,1 млн гривень на зарплати для вчителів, а також направити 326 млн гривень на дофінансування медичної субвенції, в тому числі, на зарплати лікарям. Крім того, МОЗ змінює механізм виплати медичної субвенції, щоб до 2020 року не було затримок з виплатою грошей лікарям.

Відзначимо, раніше президент України Володимир Зеленський вимагав зібрати Кабінет міністрів через борги по виплаті зарплат лікарям і вчителям. Він також висловив упевненість, що в найближчі два дні уряд погасить заборгованості.

Нагадаємо, Кабмін затвердив граничну кількість чиновників в обласних та районних держадміністраціях

Будьте першим, щоб коментувати на "Кабмін виділив більше 200 млн гривень на зарплати медикам та вчителям"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*