Коболєв заявив про готовність свідчити у справі Джуліані і його помічників Фрумана і Парнаса

Свідчення Коболєва можуть пролити світло на твердження керівників енергетичних служб США і України про те, що Парнас і Фруман намагалися використовувати свої зв’язки з Джуліані та адміністрацією Трампа для заміни керівництва “Нафтогазу”.

Генеральний директор української державної газової компанії “Нафтогаз” Андрій Коболєв готовий дати свідчення в ході федерального розслідування в США проти особистого адвоката президента США Руді Джуліані. Про це він заявив в ексклюзивному інтерв’ю Time. Інформує 112-Україна.

“Висока вірогідність того, що мене будуть запрошувати для надання свідчень у цій справі. Якщо мене викличуть, я буду готовий з’явитися і дати свідчення”, – сказав генеральний директор “Нафтогазу”.

На питання, чи готовий він надати прокурорам інформацію про Джуліані або про його помічникіів Ігоря Парнаса і Лева Фрумана, Коболєв відповів: “І те, і інше. Все пов’язане”.

Заплановані закриті свідчення Коболєва, про які раніше не повідомлялося, можуть пролити світло на нещодавні твердження керівників енергетичних служб США і України про те, що Парнас і Фруман намагалися використовувати свої зв’язки з Джуліані та адміністрацією Трампа для заміни керівництва “Нафтогазу”. Співробутники якого виступали проти їхніх спроб укласти вигідну газову угоду в Україні.

Федеральні прокурори в Нью-Йорку розслідують діяльність Джуліані на предмет порушення ним законодавства про фінансування виборчих кампаній і незаконне лобіювання. Розслідування пов’язане зі справою проти двох соратників Джуліані – Ігоря Фрумана і Лева Парнаса. Минулого місяця їм висунули підозру про порушення законів про фінансування виборчих кампаній.

Двоє помічників Джуліані не визнають себе винними в незаконному фінансуванні кампаній заради просування своїх ділових інтересів.

Джуліані спростував звинувачення в порушеннях і наполіг, що він не пов’язаний з газовою компанією Global Energy Producers, що належить Фруману і Парнасу.

“У мене немає особистого інтересу до якогось бізнесу в Україні, включаючи цей бізнес”, – сказав Джуліані в інтерв’ю журналу минулого тижня.

Цієї весни Фруман і Парнас, прагнучи укласти газову угоду. А також допомогли Джуліані чинити тиск на український уряд. З метою початку розслідування щодо політичного конкурента президента Трампа, колишнього віце-президента Джо Байдена.

Нагадаємо, ЗМІ дізналися про пропозицію Джуліані Порошенку.

Будьте першим, щоб коментувати на "Коболєв заявив про готовність свідчити у справі Джуліані і його помічників Фрумана і Парнаса"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*