Комітет закликає Раду розглянути закон про запуск трансплантації в Україні

У комітеті пояснили ризики неприйняття відповідного проекту закону до кінця грудня

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування просить Верховну раду розглянути на цьому пленарному тижні законопроект №2457 про повноцінний запуск системи трансплантації в Україні.

Про це заявила заступник голови комітету, глава підкомітету з питань трансплантації і сучасних медичних технологій Оксана Дмитрієва у ході засідання погоджувальної ради парламенту, передає кореспондент РБК-Україна.

Вона також пояснила ризики неприйняття законопроекту до 2020 року.

“Просимо поставити для включення до порядку денного та розглянути по суті цього ж пленарного тижня… Законопроект №2457 про повноцінний запуск системи трансплантації в Україні. Якщо його не прийняти до кінця грудня, фактично буде неможливо проводити будь-які трансплантації хворим у нашій країні. Це пов’язано зі строком запуску Єдиної державної інформаційної системи трансплантації”, – зазначила парламентар.

Нагадаємо, раніше Дмитрієва пояснила, чому в Україні досі не запрацював закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині”. За її словами, закон поки не заробив через неготовність підзаконної нормативно-правової бази.

Також ми раніше повідомляли, МОЗ оновив перелік протипоказань до календаря щеплень

Будьте першим, щоб коментувати на "Комітет закликає Раду розглянути закон про запуск трансплантації в Україні"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*