Кулеба: ЄС не може пообіцяти Україні членство

Євросоюз зараз не може обіцяти Україні членство у своєму блоці, повідомив віце-прем’єр Кулеба.

 Зараз Брюссель не може пообіцяти Україні членство в Європейському Союзі. Про це заявив віце-прем’єр-міністр країни з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба в ефірі 5 каналу. Повідомляє КОрреспондент.net.

За словами Кулеби, якщо Україна продовжить збільшувати зв’язки з Європою, зокрема залучати європейський бізнес і збільшувати кількість лоукостів у європейські міста, то членство “прийде саме собою”.

 “Я розумію, що ми зараз не отримаємо від ЄС ні гучних обіцянок, ні якихось великих, масштабних проектів. Тому нам потрібно зосередитися на іншому. Якщо ми не можемо відкрити двері, то давайте відкриємо всі вікна. Об’єднаймо наші економіки, об’єднаймо людей максимально… Стратегія в тому, щоб крок за кроком відкривати “вікна”, запускати більше українського бізнесу туди, залучати більше європейського бізнесу сюди. Більше лоукост-перельотів між різними містами України і ЄС. Більше міжлюдських контактів. І тоді членство в ЄС прийде саме собою” , – пояснив він. 

Кулеба додав, що український уряд поставив перед собою завдання домогтися відповідності економічним критеріям для вступу в ЄС протягом найближчих 5 років, незважаючи на розуміння, що навіть тоді Україну можуть не прийняти. 

“Тому ми вступимо у ЄС тільки тоді, коли буде на те воля і готовність обох сторін”, – підкреслив віце-прем’єр.

Раніше посол ЄС повідомив, що Україна може стати “мізками Європи”. Україна має всі шанси стати одним із найбільших постачальників IT-послуг у Європі.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський призначив Кулебу головою Комісії з питань євроатлантичної інтеграції.

Будьте першим, щоб коментувати на "Кулеба: ЄС не може пообіцяти Україні членство"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*