Купуючи російську електроенергію, ми фінансуємо російську армію – Ляшко

Пролобійований нардепом від “Слуги народу” Андрієм Герусом імпорт російської електроенергії знищує українську енергетичну галузь, вважає лідер Радикальної партії, екснардеп Олег Ляшко.

Імпортуючи російську електроенергію, Україна фінансує російську армію і знищує власну енергетику. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив лідер Радикальної партії, екснардеп Олег Ляшко.

“Парадокс полягає в тому, що Україна може обійтися власним газом, власним вугіллям, власною електрикою, а ми імпортуємо і мільярди доларів виводимо за кордон, купуючи або в росіян, або в американців, або в ПАР або у чорта лисого. Я хочу, щоб ми купували в Україні, давали робочі місця і зарплати українцям. Щоб наші люди по світу не ходили з простягнутою рукою… Я зроблю все, щоб зупинити купівлю російського електрики. Тому що ми за свої гроші фінансуємо російську армію, російських пенсіонерів, російський бюджет. А українські люди, виявляється, в Україні не потрібні”, – сказав Ляшко.

Він також зазначив, що імпорт російської електроенергії знищує українську енергетичну галузь, унаслідок чого Україна потрапить в енергозалежність від Росії та змушена буде виконувати політичні вимоги Кремля.

“Сьогодні йде фактично знищення української енергетики: зупиняються підприємства, теплоелектростанції, шахти… Коли люди роз’їдуться, коли зупиняться ці підприємства, їх ми потім не відновимо. У цьому і полягає стратегічна мета Росії. Сьогодні дешева електрика, дешевий газ для того, щоб знищити українське виробництво. А потім, коли воно в результаті російського демпінгу буде знищено, тоді вони будуть піднімати [ціни] і ставити політичні умови”, – зазначив Ляшко.

Імпорт із РФ після чотирирічної перерви став можливий унаслідок внесення правки в ухвалений 18 вересня закон України “Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії”, яку ініціював голова комітету ВР із питань енергетики Андрій Герус.

За даними ExPro, середньодобовий показник імпорту електроенергії із РФ у жовтні становив 4,12 млн кВт-год, а 1–3 листопада зріс до 12 млн кВт-год.

Експерт Українського інституту майбутнього Андріан Прокіп повідомляв у Facebook, що в ніч на 5 листопада в об’єднану енергосистему України з Білорусі та Росії імпортували 1,216 МВт, водночас уперше було обмежено потужності поновних джерел енергії.

Нагадаємо, Ляшку підготували підозру у насильстві: світить від 4 до 7

Будьте першим, щоб коментувати на "Купуючи російську електроенергію, ми фінансуємо російську армію – Ляшко"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*