Луценко звинуватив Йованович у брехні в Конгресі

Луценко заявив, що Йованович бреше, і в нього є докази цього

 Екс-посол США в Україні на слуханнях щодо імпічменту Трампа заявила про корупцію Луценка.

Екс-генпрокурор України Юрій Луценко звинуватив колишнього посла США в Україні Марі Йованович у брехні після її заяви в Конгресі щодо його причетності до корупційної діяльності. Про це він написав у коментарі до посту співробітника Атлантичної ради Адріана Каратницького у Facebook. Інформує Корреспондент.net.

“Марі Йованович бере участь у наклепницькій кампанії героя Майдану і колишнього політв’язня Юрія Луценка. Якщо у неї є докази його корупції, вона повинна пред’явити їх”, – сказано в ньому. 

У коментарях до посту Луценко заявив, що Йованович бреше, і в нього є докази цього. Інший коментатор запропонував Луценкові їх пред’явити.

Нагадаємо, 13 листопада в Конгресі почалися відкриті слухання у справі імпічменту Трампа. Розслідування про можливі зловживання владою президента США перейшли у формат прямого ефіру. Першим свідком став помічник держсекретаря США Джордж Кент. 

Напередодні в Конгресі виступила Йованович. Вона заявила, що в Україні у цілеспрямованій кампанії проти неї брали участь Луценко і його попередник Віктор Шокін. 

За версією Йованович, президент Володимир Зеленський говорив, що після виборів, найімовірніше, його замінить, бо Луценко мав репутацію корумпованого чиновника. 

Під час виступу Йованович заперечувала звинувачення Луценка в тому, що вона нібито передала вказівки не переслідувати деяких людей. “Звинувачення, що я поширювала список тих, кого не можна переслідувати, були вигадкою. Луценко, колишній генпрокурор України, який висунув це твердження, визнав, що список не існував”, – сказала екс-посол.

Будьте першим, щоб коментувати на "Луценко звинуватив Йованович у брехні в Конгресі"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*