Макрон і Путін обговорили “нормандську” зустріч

Розмова лідерів двох країн відбулася за ініціативою французької сторони

 Під час телефонної розмови було обговорено можливість проведення наступного саміту в нормандському форматі.

Президенти Франції і Російської Федерації в понеділок, 21 жовтня, під час телефонної розмови обговорили можливість проведення наступного саміту в нормандському форматі. Про це повідомляє прес-служба Кремля. Інформує Корреспондент.net.

Як повідомляється, розмова лідерів двох країн відбулася за ініціативою французької сторони. 

Зазначається, що Володимир Путін “знову акцентував доцільність його (саміту. – ред.) ретельної підготовки, що дозволило б виробити нові кроки в контексті повного виконання мінських угод”. 

“Досягнуто домовленості, що відповідна робота буде продовжена помічниками лідерів і міністерствами закордонних справ”, – йдеться в повідомленні. 

Також у Кремлі заявили, що “від Києва потрібна безумовна реалізація всіх домовленостей, досягнутих у нормандському форматі й у контактній групі”. 

“Перш за все, це стосується розведення сил і засобів на двох узгоджених ділянках лінії зіткнення поблизу населених пунктів Золоте і Петрівське, а також імплементації в українське законодавство формули Штайнмаєра”, – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, що раніше РФ відмовилася обговорювати Крим в нормандському форматі. У Кремлі “уважно ознайомилися з основними висловлюваннями” президента Володимира Зеленського на прес-марафоні. 

Раніше ми повідомляли, що Кучма занепокоєний, що Макрон і Меркель тиснутимуть на Зеленського.

Будьте першим, щоб коментувати на "Макрон і Путін обговорили “нормандську” зустріч"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*