Макрон нагородив орденом “За заслуги” адмірала Ігора Воронченка

За словами посла Франції, це свідчить про повагу до українських Військово-Морських Сил.

Командувача Військово-Морських Сил ЗС України адмірала Ігора Воронченка нагороджено національним орденом Французької Республіки “За заслуги”. Про це йдеться на сторінці ВМС у Facebook.

Нагородження відбулося на борту корабля ВМС Франції “Commandant Birot”. Орден в урочистій обстановці командувачу національного флоту вручив посол Франції в Україні Єтьєн де Понсен.

“Національний орден “За заслуги”, який я мав честь щойно вручити особисто пану адміралу Ігору Воронченку є другим за значущістю у Франції. Президент Франції Емманюель Макрон особисто нагородив пана адмірала цим орденом і це свідчить про повагу, яку він має до українських ВМС. Наша співпраця триває досить давно і зокрема про якісний рівень нашої співпраці свідчить стажування українських кадетів на борту французьких кораблів, зупинки французьких кораблів в Одесі. В майбутньому ми будемо розвивати наші відносини між Військово-Морськими Силами Франції та України”, – наголосив посол Франції.

Сам Воронченко зазначив, що оцінює цю нагороду не як особисту заслугу, а як оцінку діяльності ВМС України.

“Це нагорода не мені, як особистості, це оцінка діяльності всіх Військово-Морських Сил ЗС України. Між нашими флотам підтримується плідна співпраця. Кожен захід корабля, це ще один крок для безпеки, яка має бути в цьому регіоні. Спільна участь в проведенні міжнародних навчань є одним з кроків, для того щоб Військово-Морські Сили як найшвидше набували сумісності зі стандартами Альянсу для спільного застосування і виконання завдань”, – зазначив адмірал Воронченко.

Нагадаємо, що Зеленський відзначив іноземців державними нагородами.

Будьте першим, щоб коментувати на "Макрон нагородив орденом “За заслуги” адмірала Ігора Воронченка"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*