Мосійчук стверджує, що голова фракції “Слуга народу” Арахамія має подвійне громадянство

Екс-нардеп заявляє про наявність у Арахамії американського паспорта.

Колишній народний депутат Ігор Мосійчук заявляє, що у голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії є друге громадянство. Про це він написав на своїй сторінці в Telegram. Інформує 112-Україна.

“Голова фракції “Слуга народу” в українському парламенті Давид Арахамія має статус US Person – цей термін стосовно нього використовується, як до громадянина США, що підтверджується відповідним американським паспортом, виданим на ім’я David Arakhamiya”, – написав Мосійчук.

За його словами, наявність громадянства США в Арахамії також було встановлено в ході судового процесу 2010 року за звинуваченням компанією Microsoft компанії TemplateMonster (співзасновник громадянин США Давид Арахамія).

“Саме громадянство США Давид Арахамія отримав якраз як співзасновник американської компанії TemplateMonster, в якій він пропрацював 7 років і яку пізніше було продано приватному інвестфонду”, – підкреслив колишній депутат.

Він додав, що інформацію про наявність громадянства США Арахамія приховав при подачі відповідних документів кандидатом у народні депутати до ЦВК, чим порушив закони і Конституцію України.

Нагадаємо, що Арахамія очолює депутатську групу Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків зі Сполученими Штатами Америки. Серед завдань групи нардепів – налагодження двосторонніх відносин з Конгресом США і виведення їх на новий рівень.

Раніше ми повідомляли, що Давид Арахамія підозрює нардепів зі “Слуги народу” у хабарях.

Будьте першим, щоб коментувати на "Мосійчук стверджує, що голова фракції “Слуга народу” Арахамія має подвійне громадянство"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*