Ми готові прийняти до складу України пару областей РФ, – Кулеба

Віцепрем’єр-міністр України Дмитро Кулеба зазначив, що “вимушений засмутити” спікера Держдуми РФ В’ячеслава Володіна, який заявив, що зі складу України “може вийти” кілька областей.

Україна готова прийняти до свого складу “пару областей” Росії, які раніше були українською територією. Про це 1 грудня заявив у Facebook віцепрем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

Він опублікував карту України, датовану початком XX століття. На карті українською територією є кілька областей нинішньої РФ, зокрема Ростовська область.

“Колись я натрапив на цю карту. Колись вона висіла в одному кабінеті. І коли я туди заходив, то на неї дивився. І коли пан [спікер Держдуми РФ В’ячеслав] Володін погрожує виходом областей зі складу України, то я згадую цю карту, згадую, якою ціною ми відбили спроби РФ знищити нас фізично у 2014–2015 роках, і вимушений пана Володіна засмутити. Ніхто нікуди не вийде”, – написав Кулеба.

За його словами, “будуть лише повертатися окуповані Росією території”.

“Ну і ми готові прийняти до складу України пару областей РФ. Винятково заради відновлення історичної справедливості та демократичного управління, запровадження європейських стандартів життя”, – підкреслив Кулеба.

30 листопада Володін заявив, що зі складу України “може вийти” кілька областей через “націоналізм і утиски” національних меншин. Він вважає, що прикладом “найкращих практик” дотримання прав людини є анексований Росією Крим.

Нагадаємо, Кулеба назвав пріоритети інтеграції України в ЄС

Будьте першим, щоб коментувати на "Ми готові прийняти до складу України пару областей РФ, – Кулеба"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*