На Донеччині встановили меморіал Василю Сліпаку

Біля смт Миронівський Донецької області за ініціативи командування військової частини 30-ї Окремої механізованої бригади та підтримки волонтерів встановили меморіал Василю Сліпаку, що мав позивний «Міф».

Василь Сліпак – всесвітньо відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України, кавалер ордена “За мужність” I ступеня, Герой України, кавалер ордена “Золота Зірка”.

Він прожив надзвичайно коротке, але насичене подіями життя. Для нього було важливо знаходитися там, де він потрібен – на сцені і на війна. Саме війна і забрала його життя. 29 червня 2016 року, виконуючи бойове завдання Василь загинув у бою близько 6:00 від ворожої кулі, яку випустив снайпер. Ціною власного життя він врятував побратимів. 1 липня 2016 року Василя Сліпака було поховано у Львові, на Личаківському цвинтарі на полі почесних поховань № 76.

Для вшанування його памяті  командування військової частини разом з художником-волонтером Ганжою Олегом Володимировичем, за сприяння волонтерів Хрипуна Олега Олексійовича та Гаврилюка Олександра Миколайовича встановили меморіал поблизу смт Миронівський, Донецької області. 

Раніше ми повідомляли, що Міністерство оборони попереджає: бойовики влаштовують нові провокації.

Будьте першим, щоб коментувати на "На Донеччині встановили меморіал Василю Сліпаку"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*