“Нафтогаз” повідомив, що у 21 області України є ризик зриву опалювального сезону через борги

Підприємства теплокомуненерго у 20 областях мають заборгованості перед НАК “Нафтогаз України”, а ще у двох підприємств у Львівській і Черкаській областях є борги за договорами про реструктуризацію боргу, повідомили в компанії.

116 підприємств теплокомуненерго в Україні мають заборгованість перед НАК “Нафтогаз України”, що може спричинити проблеми зі стартом опалювального сезону. Про це прес-служба компанії повідомила 27 вересня.

У списку вказано три підприємства у Вінницькій області, дев’ять у Дніпропетровській, шість у Донецькій, два в Житомирській, три в Запорізькій, три в Івано-Франківській, 11 у Києві та 16 у Київській області, два в Кіровоградській, два в Луганській, одне у Львівській, два в Миколаївській, 27 в Одеській, три в Полтавській, три в Рівненській, п’ять у Сумській, 10 у Харківській, два в Херсонській, два в Хмельницькій, одне в Чернівецькій і три в Чернігівській областях.

Окрім того, два підприємства мають заборгованість за договорами про реструктуризацію боргів – у Червонограді Львівської області та Смілі Черкаської області.

У компанії нагадали, що обов’язковими умовами для поставок газу тепловим підприємствам є підписання договору з “Нафтогазом”, рівень розрахунків не нижчий ніж 90% або укладання з компанією договору про реструктуризацію боргу, або погодження графіка погашення заборгованості до 2021 року і його дотримання.

Рішення про початок опалювального сезону ухвалюють місцеві ради за умови, що середньодобова температура повітря протягом трьох діб не перевищує +8 ºC.

Нагадаємо, борг Газпрому зріс на $250 мільйонів – Нафтогаз

Будьте першим, щоб коментувати на "“Нафтогаз” повідомив, що у 21 області України є ризик зриву опалювального сезону через борги"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*