“Нафтогаз” відмовляється обнулити рішення Стокгольмського арбітражу на вимогу Росії

Якщо “Газпром” продемонструє готовність ліквідувати або компенсувати порушення українській стороні, “Нафтогаз” готовий це розглянути .

НАК “Нафтогаз України” не готовий задовольнити вимогу “Газпрому” щодо обнулення судових претензій у рамках рішення Стокгольмського арбітражу. Про це заявив виконавчий директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко в інтерв’ю “Укринформу”. Повідомляє 112-Україна.

“Ми не сприймаємо таку пропозицію взагалі. Ми говоримо, що ми конструктивно налаштовані, можемо розглянути різні варіанти того, як вони виконують рішення арбітражу. Але просто про нього забути – не можемо”, – зазначив Вітренко.

За його словами, в питанні нового арбітражу позиція “Нафтогазу” аналогічна. Разом з тим, якщо “Газпром” продемонструє готовність ліквідувати порушення, або компенсувати українській стороні відповідні втрати від цих порушень, “Нафтогаз” готовий це розглянути.

Нагадаємо, 28 лютого минулого року Стокгольмський арбітраж виніс рішення за позовом “Нафтогазу” проти “Газпрому”, згідно з яким російський газовий монополіст повинен виплатити українській стороні 2,56 млрд доларів компенсації за недопоставлений обсяг транзитного газу.

За даними “Нафтогазу”, станом на 30 червня 2019 року борг російського “Газпрому” перед НАК “Нафтогаз України” за рішенням Стокгольмського арбітражу збільшився до 2,817 млрд доларів, включаючи відсотки за прострочення платежу.

2 листопада повідомлялося, що “Нафтогаз України” направив в Стокгольмський арбітраж нові позовні вимоги проти “Газпрому”.

Нещодавно ми повідомляли, що новий позов проти “Газпрому” подав “Нафтогаз”.

Будьте першим, щоб коментувати на "“Нафтогаз” відмовляється обнулити рішення Стокгольмського арбітражу на вимогу Росії"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*