Німеччина експортувала рекордну кількість зброї

Експорт зброї з Німеччини досяг рекордного рівня. За десять місяців поточного року Німеччина схвалила експорт зброї майже на 7,5 млрд євро. За минулий рік ця сума склала 4,8 млрд євро. Про це повідомляє Deutsche Welle в середу, 13 листопада. Інформує Корреспондент.net.

За весь рекордний 2015 рік, наприклад, Берлін дозволив поставити за кордон предмети військового призначення на 7,86 млрд євро, а за весь 2018 рік Німеччина санкціонувала продаж зброї тільки на 4,8 млрд євро.

Мінекономіки Німеччини у відповідь на запит депутата Бундестагу від Лівої партії Севім Дагделен повідомило, що з 1 січня по 31 жовтня уряд видав 268 індивідуальних дозволів на експорт озброєнь на суму 2,33 млрд євро і 9590 дозволів на продаж іншої військової техніки на суму 5, 09 млрд євро. Відхилено були тільки 56 запитів на суму 15,7 млн ​​євро.

Дагделен звинуватила уряд в тому, що він без розбору підтверджує відповідні заявки. Вона зажадала законодавчо заборонити експорт озброєнь з Німеччини.

Нагадаємо, що в квітні Німеччина схвалила нові військові поставки Саудівській Аравії. У 2018 року Саудівська Аравія була другим за значимістю після Алжиру імпортером німецької зброї.

Потім в червні стало відомо, що Німеччина поставить зброю воюючим країнам в Ємені. Вартість зброї, яку передадуть для країн-учасниць війни в Ємені, становить понад мільярд євро.

Нещодавно ми повідомляли, що Німеччина і союзники по НАТО відпрацьовують на навчаннях сценарій ядерної війни.

Будьте першим, щоб коментувати на "Німеччина експортувала рекордну кількість зброї"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*