Олег Сенцов прибув до Вільнюса і бере участь у Форумі вільної Росії

Олег Сенцов, відомий український режисер та колишній політв’язень Кремля прибув до Вільнюса. Там він бере участь у дводенному Восьмому Форумі вільної Росії (9-10 листопада).

Відомо, що відповідних захід відбувається в Литві двічі на рік. В Форумі беруть участь відомі російські опозиціонери, правозахисники як з Росії, так і емігранти, а також активісти та експерти з України, Литви, США, Німеччини, інших країн.

У Литві Олег Сенцов зустрівся з представниками російської опозиції та міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічусом. Про що останній написав у своєму Twitter.

«Мені випала честь вітати кінорежисера Олега Сенцова. Неймовірний чоловік і український патріот, який пробув у Росії в незаконному ув’язненні у в’язниці більше 5 років. Його моральна позиція втілює справжню жертовність за ідеали гідності і свободи. Литва вітає О. Сенцова і підтримує Україну», – написав дипломат.

Олег Сенцов запрошений в якості спікера першої панельної дискусії «Репресивні практики путінського режиму».

“Вільнюс. Форум вільної Росії. Приїхав познайомитися і поспілкуватися з російськими опозиціонерами, які вважають Крим частиною України, а Путіна – ворогом всіх вільних людей. Зустрів людей із нашими прапорами”, – написав режисер на своїй сторінці в Facebook.

Він розповів, що виступав на тему “Що робити в Росії?”

“Несіть покришки”. – “А потім?” – “А потім запалюйте!” – порадив росіянам колишній політв’язень.

Раніше ми повідомляли, що Литва, Латвія і Грузія підтримали територіальну цілісність України.

Будьте першим, щоб коментувати на "Олег Сенцов прибув до Вільнюса і бере участь у Форумі вільної Росії"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*