Парнас передав до Конгресу записи, пов’язані з Трампом і Україною

На переданих аудіо та відеозаписах фігурують, в тому числі, Джуліані і Трамп. Парнаса і Фрумана викликали в Конгрес для пояснень.

Комітет з розвідки Палати представників Конгресу США отримав аудіо- та відеозаписи, а також фотографії, надані Львом Парнасом, помічником особистого адвоката президента Дональда Трампа Руді Джуліані. Про це в неділю, 24 листопада, повідомляє ABC News з посиланням на численні джерела.

Зазначається, що Лев Парнас, ймовірно, зіграв ключову роль у зусиллях Джуліані з розслідування справ колишнього віце-президента Джо Байдена в Україні.

“Матеріали, представлені комітету, містять аудіо-, відео- і фотоматеріали, на яких фігурують, в тому числі, Джуліані і Трамп. Було незрозуміло, що на них зображено, і комітети почали працювати з матеріалами лише минулого тижня”, – йдеться в повідомленні видання.

“Ми викликали в суд містера Парнаса і містера Фрумана для ознайомлення з їхніми матеріалами. Ми хотіли б, щоб вони в повному обсязі виконали ці повістки”, – сказав глава розвідувального комітету Палати представників Адам Шифф в інтерв’ю CNN у неділю.

Адвокат Парнаса Джозеф Бонді відмовився коментувати ці заяви.

Нагадаємо, що після закінчення публічних слухань у Конгресі готують звіт з розслідування, однак матеріали продовжують надходити.

Раніше повідомлялося, що в США заарештували помічників адвоката Трампа. Льва Парнаса і Ігоря Фрумана підозрювали у вирішенні “українського питання”. Пізніше їх визнали невинними.

Нагадаємо, Коболєв заявив про готовність свідчити у справі Джуліані і його помічників Фрумана і Парнаса

Будьте першим, щоб коментувати на "Парнас передав до Конгресу записи, пов’язані з Трампом і Україною"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*