Перші відставки в Кабміні Гончарука можливі після Нового року, – Верещук

Опалювальний сезон, тарифи та газовий контракт – причини, за яких можуть позбутися посад чиновники уряду.

Перші відставки в Кабінеті міністрів України Олексія Гончарука можливі після початку 2020 року. Тоді стане зрозуміло, чи виконані завдання щодо забезпечення опалювального сезону, зниження тарифів на послуги ЖКГ та укладення газового контракту на постачання російського газу. Про це стало відомо з припущення народного депутата від фракції “Слуга народу”, представника Кабміну у Верховній Раді Ірини Верещук в інтерв’ю ObozTV. Інформує 112-Україна.

“Я жодного разу не чула – ні в будівлі уряду, ні поза нею – про жодні швидкі відставки. Якщо вони і відбудуться, то я думаю, це буде після Нового року. До Нового року, на мою думку, ніяких змін не відбудеться”, – сказала депутат.

Вона не виключила, що ймовірність відставок пов’язана з тим, наскільки успішно уряд виконає завдання, пов’язані із забезпеченням опалювального сезону в Україні.

“Як ми будемо завершувати опалювальний сезон – залежить від того, як уряд справлятиметься, а профільні міністри виконуватимуть ті завдання, які ми затвердили в жовтні план дій уряду. Їм поставили конкретний дедлайн, конкретні цілі й дали конкретні повноваження. …Я говорю зараз і про тарифи, і енергетичну безпеку, а саме про підписання контракту (про транзит російського газу. – ред.)”, – наголосила Верещук.

Раніше повідомлялося, що в парламентській фракції “Слуга народу” існує кілька груп, які прагнуть відправити у відставку генпрокурора Руслана Рябошапку. Це нардепи, пов’язані з Олександром Дубинським, Максимом Бужанским і Олександром Куницким.

Нещодавно ми повідомляли, що Кабмін провів ряд кадрових призначень.

Будьте першим, щоб коментувати на "Перші відставки в Кабміні Гончарука можливі після Нового року, – Верещук"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*