Пєсков: У Парижі можуть обговорити поставки газу

Президенти України і Росії обговорять газові питання на зустрічі 9 грудня, якщо доти ситуація не буде вирішена.

Президенти Росії і України Володимир Путін і Володимир Зеленський на зустрічі в Парижі 9 грудня можуть обговорити газові питання. Про це в п’ятницю, 29 листопада, заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

“Триває двосторонній процес, як про це домовилися президенти під час недавнього телефонного спілкування. У цілому є розуміння, що спочатку на робочому рівні мають відбутися ґрунтовні переговори. Якщо будуть залишатися проблемні питання, з яких не вдалося домовитися, то президенти зможуть використати зустріч у Парижі, де вони так чи інакше матимуть можливість удвох поспілкуватися, щоб торкнутися там і газової тематики”, – сказав він.

Пєсков нагадав, що зараз у цій темі “здійснюються інтенсивні контакти, і поки вони йдуть, було б передчасно давати якісь оцінки”. При цьому, за його словами, контакти йдуть і за посередництва Єврокомісії, і в двосторонньому форматі. Пєсков ще раз наголосив, що час для проведення переговорів “скорочується – цейтнот”.

Пєсков відмовився відповідати на питання про можливу ціну російського газу для України в рамках переговорів.

Напередодні в Нафтогазі заявили, що в пропозиціях Газпрому про продовження контракту на транзит газу сказано про перекриття вентиля з 1 січня.

Раніше в НАК повідомили, що крайній термін для укладення довгострокового контракту на транзит газу з Росією – 13 грудня.

Нагадаємо, Пєсков: програма нормандського саміту знаходиться на стадії підготовки

Будьте першим, щоб коментувати на "Пєсков: У Парижі можуть обговорити поставки газу"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*