Північний потік-2: Пристайко розповів про пошук компромісу

Вадим Пристайко заявив, що Ангела Меркель назвала передумову завершення будівництва Північного потоку-2, яка полягає в гарантуванні певного обсягу прокачування через українські газопроводи.

Компроміс з Німеччиною стосовно Північного потоку-2 полягає в “гарантуванні певного обсягу прокачування через українські трубопроводи”. Про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко в інтерв’ю РБК-Україна в понеділок, 18 листопада.

За словами Пристайка, в Німеччині відкрито говорили, що Північний потік-2 – це їхній економічний проект, який вони збираються довести до кінця і вони вірять, що це дозволить їм диверсифікувати джерела енергії.

“Наша позиція діаметрально протилежна, і ми говоримо нашим німецьким колегам, що це той випадок, коли ми з ними не погоджуємося”, – сказав Пристайко.

Він додав, що в Німеччині готові йти на компроміс з цього питання.

“Меркель неодноразово говорила, що передумова завершення будівництва Північного потоку-2 – це гарантування певного обсягу прокачування через українські трубопроводи. Це компроміс, навколо якого ми зараз працюємо”, – підсумував Пристайко.

Нагадаємо, що в Німеччині готуються до запуску Північного потоку-2. Першу нитку газопроводу Eugal планують ввести в експлуатацію 1 січня 2020 року. Друга буде добудована до кінця наступного року.

Також повідомлялося, що Польща погрожує Німеччині судом через Північний потік-2. У Варшаві сподіваються, що Німеччина буде дотримуватися положень Газової директиви ЄС щодо російського газопроводу.

Нагадаємо, США запропонували нові санкції проти Північного потоку-2

Будьте першим, щоб коментувати на "Північний потік-2: Пристайко розповів про пошук компромісу"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*