Понад 80% громадян визнають Голодомор геноцидом українського народу

Серед тих, хто заперечує Голодомор-геноцид, найбільше тих, хто жалкує про розпад СРСР

У листопаді 2019 року 82% громадян вважають, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом українського народу. Про це свідчать дані опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”.

За даними опитування, заперечують Голодомор-геноцид – 11% громадян, коливаються – 7% респондентів.

У регіональному розрізі спостерігаються наступні відмінності: тезау про те, що Голодомор є геноцидом, розділяють 95% мешканців Заходу, 87% – Центру, 72% – Півдня і 61% – Сходу. Жителі сіл дещо більше схильні підтримувати цю тезу, ніж городяни. У віковому та освітньому розрізі не спостерігається суттєвих відмінностей по відношенню до цього питання.

Як зазначають соціологи, в ідеологічному розрізі помітно менше схильні підтримувати це твердження ті, хто шкодує про розпад СРСР. Незважаючи на це, навіть у цій групі спостерігається відносна більшість тих, хто згоден з визнанням Голодомору геноцидом українського народу.

Опитування Соціологічної групи “Рейтинг” було проведено 29 жовтня – 4 листопада 2019 року серед 3000 респондентів по всій території України за винятком окупованих Росією територій. Помилка репрезентативності дослідження не більше 1,8%.

Нагадаємо,МЗС Німеччини проти визнання Голодомору геноцидом

Будьте першим, щоб коментувати на "Понад 80% громадян визнають Голодомор геноцидом українського народу"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*