Президент України дав розпорядження Кабміну в грудні знизити тарифи на опалення

Для того, щоб зменшити тариф на опалення необхідно проголосувати за законопроект.

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів знайти шляхи зниження тарифу на опалення для населення у платіжках за грудень. Про це він заявив під час спільного засідання. 

“Люди повинні отримати платіжку за грудень, і там повинні бути вже знижені тарифи”, – сказав Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук вважає, що це можна врегулювати на законодавчому рівні, проголосувавши за відповідний законопроект. 

“Ми з ціною на газ справились. Для того, щоб тариф на тепло також пішов нижче цієї зими, в нас є короткий законопроект, дуже короткий, який можна від президента внести як невідкладний, і прийняття цього закону приведе до того, що у нас тариф для населення знизиться… На цю зиму ми захистили споживача від того, щоб тариф зріс, це вже сильно, тому що він традиційно зростає, а вже не буде зростати”, – сказав Олексій Гончарук. 

Гончарук стверджує, що 80% від тарифу на опалення становить ціна за газ. За підрахунками Кабміну, знизити тариф реально. 

“Треба сказати, що ціна (на газ, – ред.) нижча, то треба, щоб і тариф був нижчий, проста ідея, це можна зробити простим законопроектом… За нашими передбаченнями, це на 80-130 грн, 10-15%”, – сказав Олексій Гончарук.

Нагадаємо, Зеленський провів нараду щодо зниження тарифів.

Будьте першим, щоб коментувати на "Президент України дав розпорядження Кабміну в грудні знизити тарифи на опалення"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*