Президент України здійснить офіційний візит до Австрії

 Володимир Зеленський сподівається на подальшу підтримку України Австрією. Президент України прийняв запрошення відвідати цю країну з офіційним візитом

У четвер, 14 листопада, відбулася зустріч Володимира Зеленського та міністра закордонних справ Австрії Олександра Шалленберга. Останній запросив українського лідера відвідати країну. Володимир Олександрович пропозицію прийняв. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента. 

“Володимир Зеленський прийняв передане запрошення Федерального Президента Республіки Австрія Олександра ван дер Беллена здійснити офіційний візит до Австрії”, – йдеться в повідомленні. 

Окрім цього, глава держави висловив сподівання, що новий уряд Австрії буде продовжувати підтримку України в питаннях протидії російській агресії і збереженні режиму санкцій проти РФ.

Він також закликав австрійський бізнес збільшувати інвестиції в українську економіку, які зараз складають більш як 1,16 млрд доларів. 

Нещодавно Австрія виділила Україні мільйон євро на гуманітарну допомогу. Австрійська Республіка не байдужа до відносин з Україною в плані надання їй гуманітарної допомоги, запевняє міністр.

Нещодавно ми повідомляли, що Зеленський провів з Меркель телефонну розмову.

Будьте першим, щоб коментувати на "Президент України здійснить офіційний візит до Австрії"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*