Путін висловився про зустріч із Зеленським

Володимир Путін заявив, що до нормандського саміту не буде зустрічатися з Володимиром Зеленським. Президент РФ також привітав розведення сил на Донбасі.

Президент Росії Володимир Путін стверджує, що про зустріч із президентом України Володимиром Зеленським до саміту в нормандському форматі не йдеться. Про це Путін заявив на брифінгу на саміті БРІКС у четвер, 14 листопада,інформує КОРЕСПОНДЕНТ

Він заявив, що Україна повинна “шукати щастя не за океаном, а домовлятися зі своїми сусідами”.

“Ми домовилися зустрітися в нормандському форматі. Навіщо нам метушитися і бігати на непідготовлені зустрічі. В цьому ніхто не зацікавлений: ні я, ні президент Зеленський. Ми ж повинні вийти з якимось результатом. Також ми в контакті, ми розмовляємо по телефону. Але нам потрібно підійти до якихось рішень. Зустріч у нормандському форматі можлива. Крім нормандського формату, ніякого іншого немає. Росія за збереження такого формату”, – зазначив Путін.

Також він додав, що вітає розведення сил на Донбасі.

“Ми вітаємо як дії української влади, так і дії невизнаної влади. Тут же з’являються якісь двозначності. Ми бачимо заяви міністра закордонних справ (Вадима Пристайка – ред.) про те, що Україна збирається відмовитися від мінських угод. Це як? Що ми будемо обговорювати в нормандському форматі?” – заявив президент Росії.

Нагадаємо, чого чекати Україні від Кремля

Будьте першим, щоб коментувати на "Путін висловився про зустріч із Зеленським"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*