Разумков розкрив майбутню систему народовладдя

Якщо це буде загальнонаціональний референдум, там буде один перелік питань. Якщо це буде місцевий референдум, там буде інший перелік питань.

У Верховній Раді готують до прийняття пакет законів про референдум і народне вето, про що повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков, повідомляє в понеділок, 18 листопада РБК-Україна

За його словами, щодо питання про народовладдя не йдеться про якийсь один варіант референдуму.

“Йдеться про пакет законів: загальнонаціональний загальнодержавний референдум, місцеві референдуми, закон про народне вето. Можливо, ще додадуться інші законопроекти, які, я сподіваюся, стануть законами. Якщо це буде загальнонаціональний референдум, там буде один перелік питань. Якщо це буде про місцеві референдуми, там буде інший перелік запитань. Тому це досить глибока дискусія“, – заявив Разумков.

Раніше глава фракції Слуга народу Давид Арахамія заявив, що референдум про продаж землі іноземцям, за оптимістичним прогнозом, відбудеться не раніше I півріччя 2020 року.

А представник президента у Верховній раді Руслан Стефанчук розповів, що законопроект про народовладдя буде внесений до сесійної зали в найближчі дні.

За його словами, загалом у Раді зареєстровано близько 8 проектів, які стосуються народовладдя і референдуму.

Нагадаємо, Арахамія пообіцяв скласти мандат, якщо не буде референдуму щодо ринку землі.

Ще повідомлялося, що Разумков розповів про відкриття ринку землі.

Нагадаємо, Разумков пояснив, як можна побороти кнопкодавство в Раді

Будьте першим, щоб коментувати на "Разумков розкрив майбутню систему народовладдя"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*