Разумков розповів, чому вийшов з Партії регіонів

Глава парламенту розповів, що свого часу він голосував за Януковича на президентських виборах і до 2010 року підтримував Партію регіонів.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, що залишив Партію регіонів ще в 2010 році, тому що розчарувався, але голосував на президентських виборах за Януковича. Про це він розповів в інтерв’ю Українській правді, яке було опубліковано в середу, 20 листопада.

“Я ще в 2010 році вийшов з Партії регіонів. У мене було розчарування в тих процесах, які почали відбуватися”, – сказав Разумков, давши зрозуміти, що задекларована позиція стала розходитися з реальними процесами в команді.

“Там були гідні люди. Були фахівці, які чомусь в один момент стали не потрібні після того, як політична сила прийшла до влади. Це неправильно, це призводить до катастрофічних процесів як внутрішніх, так і зовнішніх. І це призвело, мабуть, до тих результатів, які ми побачили”, – зазначив політик.

За словами Разумкова, до 2010 року він підтримував Партію регіонів і Януковича. Він каже, що в той час в партії було багато ідей, багато людей, які заслуговували на повагу.

Нинішній спікер парламенту розповів, що тоді ключову роль для нього зіграв “внутрішній протест”, тому що в Києві населення розділилося на тих, хто підтримував Віктора Ющенка, і на “ізгоїв”. Разумков додав, що не підтримував Ющенка і на виборах голосував за Януковича.

Він також заявив, що йому “смішно”, коли про нього говорять, що в 2006 році він був “головним технологом Партії регіонів”: “Мені було 22 роки і я точно не міг бути головним технологом”.

Водночас Разумков додав, що підтримував Євромайдан, тому що почали “відбуватиметься речі, яких не повинно бути в європейській державі”.

До цього Разумков один раз брав участь у місцевих виборах від партії.

Нагадаємо, Разумков оцінив ймовірність дострокових виборів і ротацій у Кабміні після Нового року.

Раніше сьогодні Зеленський на зустрічі з дітьми в Раді пожартував про дострокові вибори: “Нікому не кажіть, але вже пора міняти і цих”.

Нагадаємо, Разумков розкрив майбутню систему народовладдя

Будьте першим, щоб коментувати на "Разумков розповів, чому вийшов з Партії регіонів"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*