САП офіційно вручила підозру Андрію Садовому

Спеціалізована антикорупційна прокуратура офіційно оголосила про підозру у зловживанні владою меру Львова Андрію Садовому. Про це заявив сам Андрій Садовий.

Він уточнив, що підозру оголошено у справі будівництва індустріального парку в Рясному.

“Щойно прокурори Холодницького вручили мені електронною поштою підозру. Про що йдеться? У 2015 році місто Львів на відкритому інвестиційному конкурсі залучив інвестора – компанію CTP. Ми від цієї компанії за землю отримали 54 млн грн. Було поле, де корови паслися. На цьому полі компанія повинна побудувати індустріальний парк. Починаючи з 2015-2016 рр. і далі – блокування з усіх боків. На рівні влади держави, Генеральної прокуратури … до того часу компанія CTP побудувала парки в Румунії, в інших країнах”, – заявив Андрій Садовий.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура в суді проситиме для мера Львова Андрія Садового запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 50 млн грн. Зазначила речниця відомства Ольга Посталюк.

“Проситимемо заставу в розмірі 50 млн грн”, – сказала вона, відповідаючи на запитання щодо запобіжного заходу меру Львова.

Нагадаємо, “Самопоміч” замість Андрія Садового очолила Оксана Сироїд.

Будьте першим, щоб коментувати на "САП офіційно вручила підозру Андрію Садовому"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*