Сенцов закликав ЄС не вірити Путіну

Український режисер Олег Сенцов заявив, що не вірить Володимирові Путіну, і закликав Євросоюз також не вірити президенту Росії. За його словами, росіяни не хочуть миру в Україні, вони воліють бачити її на колінах.

Український режисер Олег Сенцов закликав Європейський союз не вірити Росії. Про це він заявив 26 листопада, виступаючи з трибуни Європейського парламенту перед врученням йому премії імені Сахарова. Трансляцію вело на YouTube-каналі видання “Крим.Реалії”, інформує ГОРДОН

“Я не вірю Путіну і закликаю вас не вірити йому. Росіяни обов’язково обдурять, вони не хочуть миру на Донбасі, вони не хочуть миру в Україні. Вони хочуть бачити Україну на колінах. Ми цього не допустимо. Ми боролися і будемо боротися за нашу свободу до самого кінця”, – зазначив Сенцов.

Режисер заявив, що Євросоюз є прикладом для України, і назвав нашу країну найбільшим єврооптимістом.

“Тому що для нас немає іншого шляху виходу, розвитку, і це для нас питання виживання країни”, – сказав він.

“Щоразу, коли хтось із вас буде думати про те, як протягнути руку дружби Путіну через наші голови, пам’ятайте про кожного із 13 тисяч загиблих в Україні, про тих сотні наших хлопців, які досі перебувають у в’язницях, яких можуть катувати просто зараз, про кримських татар, яких можуть заарештовувати просто в цей момент, а в їхніх будинках можуть відбуватися обшуки, і сім’ї, їхні діти залишаться без батьків. Пам’ятайте про тих хлопців, які перебувають в окопах, ризикують своїм життям за нашу і вашу свободу”, – підкреслив Сенцов.

25 жовтня 2018 року на спеціальній церемонії у Європарламенті Сенцова оголосили лауреатом премії Сахарова. Розмір премії – €50 тис. 12 грудня 2018 року премію передали сестрі Сенцова Наталії Каплан.

Нагадаємо, Путін хоче накинути Донбас на Україну, як нашийник і смикати за нього, – Сенцов

Будьте першим, щоб коментувати на "Сенцов закликав ЄС не вірити Путіну"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*