Справа про імпічмент Трампа не змінила ставлення США до України, – представник Держдепу Кент

Слухання у справі імпічменту Трампа, де українське питання перебуває в центрі уваги, не вплинули на потужну підтримку України з боку Сполучених Штатів. Про це власному кореспонденту Укрінформу у Вашингтоні заявив заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент. Інформує Цензор.НЕТ.

“США продовжують стояти разом з Україною з такою ж твердою рішучістю, як і раніше. Американська підтримка України є двосторонньою – як із боку демократів, так і республіканців – у Палаті представників і в Сенаті, а також на рівні Конгресу й адміністрації США. Нічого не змінилося”, – наголосив представник Державного департаменту.

Він зазначив, що обсяг підтримки України у військовій, економічній сферах і в напрямку розвитку демократії постійно збільшується, що стало тенденцією з 2014 року.

“Наша політика підтримки України, протистояння російській агресії, реформування українських інституцій, економіки, боротьби з корупцією так само не змінилася”, – підкреслив Кент.

Він погодився, що у Вашингтоні зараз відбувається політична драма, але знову підкреслив, що “політика США не змінилася і підтримка триває”.

Нагадаємо, в Палаті представників США тривають слухання у справі розслідування щодо імпічменту. Демократи звинувачують Білий дім у спробах втягнути Україну в наступні вибори американського президента.

Як повідомлялось, 24 вересня в Палаті представників США оголосили про введення формальної процедури імпічменту Дональда Трампа. Шість комітетів нижньої палати Конгресу почнуть власні розслідування щодо порушення законів президентом США і його командою.

Як повідомляли американські ЗМІ, Трамп 25 липня намагався в телефонній розмові переконати президента України Володимира Зеленського в необхідності почати розслідування щодо Гантера Байдена – сина колишнього віцепрезидента Джо Байдена.

25 вересня Білий дім опублікував стенограму розмови Трампа і Зеленського, яка відбулася 25 липня цього року.

З середини листопада в Конгресі США тривають публічні слухання в контексті розслідування щодо імпічменту президента Трампа.

Нагадаємо, військову допомогу Україні розморозив Держдеп США до розпорядження Трампа.

Будьте першим, щоб коментувати на "Справа про імпічмент Трампа не змінила ставлення США до України, – представник Держдепу Кент"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*