Транзит нафтопродуктів через Україну впав на 40%

За 10 місяців 2019 року транзит нафтопродуктів склав 92,3 тисячі тонн – це на 26% нижче за показник аналогічного періоду минулого року,інформує КОРЕСПОНДЕНТ

Транзитні перевезення нафтопродуктів по залізниці через територію України за підсумками жовтня скоротилися до 8,7 тисячі тонн – на 41% у порівнянні з обсягами жовтня минулого року, повідомляє enkorr з посиланням на дослідження Консалтингової групи А-95.

Зазначається, що всі транзитні перевезення нафтопродуктів здійснювалися в напрямку до Молдови.

“За жовтень було транзитовано 7,7 тис. тонн дизпалива – це на 3900 тонн більше від показника вересня цього року. Весь обсяг припав на поставки з Білорусі.

Транзит бензинів у жовтні склав 1 тис. тонн. Весь ресурс був відправлений з Білорусі в Молдову”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що за 10 місяців 2019 року транзит нафтопродуктів склав 92,3 тисячі тонн – це на 26% нижче за показник аналогічного періоду минулого року.

Нагадаємо, напередодні Газпром направив Нафтогазу пропозицію щодо транзиту.

У свою чергу, глава Нафтогазу Андрій Коболєв розкритикував заяви Путіна з приводу газових відносин між Росією і Україною. За його словами, більшість тез із заяви російського президента не відповідають дійсності.

Нагадаємо, Путін обговорив з Меркель Донбас і транзит газу

Будьте першим, щоб коментувати на "Транзит нафтопродуктів через Україну впав на 40%"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*