У Кабміні заявили про надлишок вчителів

У цьому році в Україні відбудеться пілотний проект сертифікації педагогічних працівників.

Глава Міністерства освіти Ганна Новосад заявляє, що в Україні більше вчителів, ніж потрібно. Про це вона сказала в ефірі телеканалу 1+1.

“У нас дійсно є проблема, що кількість вчителів більша, ніж потрібно для того контингенту учнів, який є зараз. Безумовно, це річ дуже непопулярна, але тим вчителям, які працюють в школах в селі і учнів яких возитимуть в опорні школи, їм потрібно буде підвищувати кваліфікацію і перекваліфікуватися”, – сказала Новосад.

Вона також нагадала, що в цьому році відбудеться пілотний проект сертифікації педагогічних працівників. Реєстрація на сертифікацію є добровільною і її зможуть пройти тисяча вчителів початкових класів.

Новосад зазначила, що в бюджеті-2020 закладено підвищення на 20% зарплати для вчителів, які успішно пройдуть таку сертифікацію.

Раніше міністр повідомляла, що в бюджеті на наступний рік додали 2,2 млрд грн на виплату зарплат вчителям, що дозволить всім виключно регіонам виплачувати повну надбавку за престижність 30%.

Нагадаємо, міністерка освіти Новосад: Держзамовлення у вишах – це рудимент, який залишився після радянської планової економіки

Будьте першим, щоб коментувати на "У Кабміні заявили про надлишок вчителів"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*