У МВС повідомили, що РФ встановила на Мазура не червону картку Інтерполу, а спеціальний циркуляр

Враховуючи такий механізм оголошення в розшук Росією, є ознаки зловживання Статутом Інтерполу

Для затримання ветерана АТО Ігоря Мазура (“Тополя”) РФ встановила не червону картку Інтерполу, а спеціальне циркулярне повідомлення. Про це повідомив директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко у Facebook.

За словами Шевченка, на затриманого в Польщі ветерана АТО було встановлено циркулярне повідомлення, такого собі оперативного орієнтування про затримання, поширення якого обмежене певними країнами.

Також Шевченко пояснив, що, враховуючи такий механізм оголошення в розшук Росією, є ознаки зловживання Статутом Інтерполу.

“Але не виключено і спецоперацію за участю російської агентури. Судіть самі. Період, коли було скоєно “злочини”, за які хочуть судити “Тополю”, охоплює 1994-2000 роки, тобто перша – початок другої чеченських воєн”, – сказав він.

Наголошується, що хтось із людей, які могли знати про поїздку Ігоря Мазура до Польщі, дали знати про це РФ. У свою чергу спецслужби Росії надіслали циркулярне повідомлення про затримання.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що РФ звинувачує затриманого в Польщі Ігоря Мазура в бойових діях проти її військ у Чечні, вкотре використовуючи інструменти Інтерполу для політичних переслідувань громадян України.

Нагадаємо, вранці 9 листопада в Польщі затримали одного з лідерів УНА-УНСО, ветерана АТО Ігоря Мазура “Тополю”. Повідомляється, що він був затриманий за запитом РФ через Інтерпол. 

Віце-спікер Польщі Малґожата Ґошевська повідомила, що затримання ветерана АТО Ігоря Мазура є “виключно технічним” кроком і Польща не має наміру передавати його РФ.

Раніше ми повідомляли, що суд Любліна о 17:00 почне обирати запобіжний захід Мазуру.

Будьте першим, щоб коментувати на "У МВС повідомили, що РФ встановила на Мазура не червону картку Інтерполу, а спеціальний циркуляр"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*