У Нацполіції з’явиться служба військових капеланів, – Аваков

Служба військового духовенства, створена в Національній гвардії та Державній прикордонній службі, незабаром буде розширена і на Національну поліцію України. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив під час зустрічі з капеланами силових структур США. Інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

“У Нацгвардії впроваджено структуру капеланського служіння, яка відповідає структурі більшості військових формувань багатьох країн світу. Ми ввели у батальйонах штатні посади військових священників. На випадок, коли гвардієць виконує бойові завдання у польових умовах, ми розробили та виготовили мобільний комплекс духовної підтримки”, ‑ сказав Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що такої допомоги потребують не тільки бійці Національної гвардії.

“В середньому, поліцейський стає свідком близько 200 критичних ситуацій за свою кар’єру. Правоохоронцям теж потрібна допомога і підтримка, саме тому капеланська діяльність буде розширена у тому числі й на поліцію”, ‑ сказав Арсен Аваков.

Він наголосив на необхідності створювати групи професійної консультації, мережі капеланів, які завжди будуть готові прийти на допомогу.

“Потрібно також підвищувати обізнаність працівників з цього питання і створювати доступні програми для підтримки психічного здоров’я”, ‑ зауважив очільник МВС.

Своєю чергою, капелани силових структур США висловили готовність допомогти зміцнити інститут капеланстава в Україні.

Вони також поділилася досвідом своєї країни і розповіли про програму підтримки поліцейських “Peer support”. Вона полягає в тому що одні поліцейські можуть довіритися іншим. У рамках програми було створено неформальні групи і мережі родин поліцейських, щоб вони могли ділиться власним досвідом і шукати підтримки серед тих, хто їх якнайкраще розуміє. З належною підготовкою і навчанням, групи Peer Counseling можуть самі долати свої проблеми в межах спільноти.

Раніше ми повідомляли, що “Поліція в політиці участі не братиме”, – глава Нацполіції Клименко.

Будьте першим, щоб коментувати на "У Нацполіції з’явиться служба військових капеланів, – Аваков"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*