У РФ знайшли нову “перешкоду” для нормандської зустрічі

У МЗС РФ заявили, що це нібито перекреслить сенс розведення, а також відзначили, що розвиток подій “дозволяє задуматися про скликання нормандського формату”, але все ще “можуть виникнути труднощі”.

Нинішня ситуація дозволяє задуматися про зустріч у нормандському форматі, але можливе введення Нацгвардії в зону розведення сил на Донбасі може позбавити його сенсу. Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Олександр Грушко, повідомляє Інтерфакс-Україна в середу, 13 листопада.

“Я думаю, що рух іде в цілому в напрямку, який дозволяє задуматися про скликання нормандського формату, але, з іншого боку, надходить дуже багато інформації, яка свідчить про те, що можуть виникнути досить серйозні труднощі і на політичному треку, і в сфері безпеки”, – сказав Грушко.

“Останні заяви про те, що замість Збройних сил України можуть бути введені якісь формування громадянської Національної гвардії, цивільної поліції, звичайно, це все кроки, які можуть перекреслити весь сенс цього розведення”, – додав заступник міністра.

Нагадаємо, що раніше про завершення розведення в Петрівському заявили в штабі ООС. Процес розпочався 9 жовтня. Після розведення почалося розмінування, яке триватиме 25 діб.

Також повідомлялося, що розведення сил в Золотому офіційно завершилося 1 листопада. ОБСЄ підтвердила розведення сил в Золотому. А в штабі ООС заявили, що в разі загрози військовослужбовці дадуть адекватну відповідь.

Нагадаємо,Рахманін пояснив мирний план “Голосу” на прикладі Кореї і Німеччини

Будьте першим, щоб коментувати на "У РФ знайшли нову “перешкоду” для нормандської зустрічі"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*