У США оцінили шанси України вступити в НАТО

 Помічник президента США з нацбезпеки заявив, що Північноатлантичний альянс не хоче війни з Росією.

Вступ України в НАТО не стоїть на порядку денному організації через наявність військового конфлікту з Російською Федерацією. Про це заявив помічник президента США з нацбезпеки Роберт О’Брайен на форумі з міжнародної безпеки в Галіфаксі. Повідомляє в неділю, 24 листопада Корреспондент.net, посилаючись на ТАСС. 

Помічник американського президента виступив з твердженням, що НАТО не може розглядати питання вступу України в Альянс, поки країна перебуває в стані війни з Росією. Він додав, що Альянс не хоче конфлікту з РФ. 

“Що стосується України і НАТО, то не думаю, що це (вступ до Альянсу – ред.) зараз на порядку денному. Не думаю, що це привабливо привести Україну прямо зараз …, яка перебуває в конфлікті з Росією. Ми не хочемо конфлікту, війни з Росією”, – заявив О’Брайен. 

Він також наголосив, що ідея НАТО полягає в тому, щоб запобігти і стримувати війну з Росією. 

Раніше генсек НАТО Єнс Столтенберг заявляв, що Україна буде членом НАТО. Але зараз країна повинна сконцентруватися на реформах у сфері оборони і безпеки. 

Як повідомлялося, в кінці жовтня в Києві завершилося засідання Північноатлантичного альянсу, в рамках якого відбулося засідання комісії Україна-НАТО, за підсумками якого було прийнято спільну заяву. 

Нагадаємо, Генсек НАТО закликав підтримувати Україну і зберегти єдину позицію по РФ.

Будьте першим, щоб коментувати на "У США оцінили шанси України вступити в НАТО"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*