У столиці за декілька днів на грип захворіли більше 10 тисяч людей

Серед них – майже 7 тис. дітей

У Києві протягом останнього тижня 18-24 листопада зареєстровано 10 675 хворих на грип та ГРВІ. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Зазначається, що інтенсивність епідемічного процесу перебуває на низькому рівні, який не потребує введення додаткових заходів, та є нижчою базового показника на 52,9%. Спостерігається зростання захворюваності на 5,6% у порівнянні з попереднім тижнем.

Зростання відбулося за рахунок дитячого та дорослого населення. Так, дітей захворіло – 6 770 (зростання на 6,1%), дорослих – 3 905 осіб (зростання на 4,7%).

Серед школярів захворюваність зросла на 10%: 2 882 випадки, що становить 42,6% від загальної кількості захворілих дітей і 27% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою. До медичних закладів госпіталізовано 128 осіб, із них 119 – діти.

Крім того, повідомляється, що з початку епідемічного сезону у щеплювальних кабінетах приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакцинацією проти грипу охоплено 40 543 особи.

Нагадаємо, в Україні за тиждень на грип захворіло 150 тисяч осіб

Будьте першим, щоб коментувати на "У столиці за декілька днів на грип захворіли більше 10 тисяч людей"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*