Україна і США узгодили оборонну співпрацю

Міністерства оборони України та США підписали протокол про подальші напрямки співробітництва між відомствами.

Про це повідомили в прес-службі Міноборони.

Під час зустрічі українська делегація на чолі із заступником міністра оборони України Аліною Фролової обговорила з американськими колегами основні аспекти розвитку оборонного співробітництва між Україною і США. Зокрема йшлось про стан і перспективи проведення в Україні оборонної реформи, а також підтримку з боку США в цьому процесі.

Своєю чергою, американські колеги відзначили підтримку територіальної цілісності і незалежності України, а також відзначили значні досягнення у реформуванні та посиленні спроможностей Збройних сил України.

Напередодні тимчасовий повірений у справах США в Україні Білл Тейлор заявив, що президент США Дональд Трамп зумовив видачу військової допомоги Україні початком розслідування проти Burisma.

Демократи хочуть з’ясувати, чи пов’язано рішення Трампа заблокувати військову допомогу Україні зі спробами змусити Київ почати політично мотивоване розслідування проти головного опонента Трампа — Джо Байдена.

Трамп наполягає, що розмова з Зеленським була «ідеальною» і що в контактах з українською владою не було quid pro quo (послуга за послугу).

Нагадаємо, Кулеба: у фіналі війни Росія виплачуватиме компенсації Україні

Будьте першим, щоб коментувати на "Україна і США узгодили оборонну співпрацю"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*