Україна повністю забезпечена препаратами для лікування ВІЛ, – МОЗ

Зараз Україна повністю забезпечена новітніми препаратами для лікування ВІЛ, близько 123 тисяч ВІЛ-позитивних пацієнтів отримують лікування.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МОЗ.

За оцінками національних і міжнародних експертів в Україні близько 200 000 ВІЛ-позитивних людей. Понад 60 000 з них не знають про свій статус. У жовтні 2019 року в Україні офіційно зареєстровано 1 431 новий випадок ВІЛ-інфекції, у 658 пацієнтів діагностовано СНІД. Найпоширенішим шляхом інфікування ВІЛ залишається статевий.

“Зараз Україна повністю забезпечена новітніми препаратами для лікування ВІЛ, близько 123 тисяч ВІЛ-позитивних пацієнтів отримують лікування. У 93% ВІЛ-позитивних людей, що отримують антиретровірусну терапію, вірус у крові не виявляється. Це означає, що вони не можуть передати ВІЛ іншим”, – повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

Зазначається, що в Державному бюджеті на 2020 рік передбачено 207,9 млн. на фінансування послуг з супроводу та профілактики ВІЛ, що дозволить розширити охоплення послугами з 252 тис. українців у 2019 році до понад 356 тисяч українців у 2020.

Нагадаємо, в Україні створили запас сироватки проти дифтерії

Будьте першим, щоб коментувати на "Україна повністю забезпечена препаратами для лікування ВІЛ, – МОЗ"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*