Україна продовжила угоду з Росією на транзит нафти на 10 років

Контракт на транзит нафти буде діяти до 2030 року

АТ “Укртранснафта” та ПАТ “Транснефть” уклали додаткову угоду до договору про транспортування нафти територією України, яка продовжує його дію на десять років – ‪з 1 січня 2020 року до 1 січня 2030 року. Про це повідомляє прес-служба української компанії.

Як зазначається в повідомленні, підписання документу відбулось відповідно до рішення акціонера АТ “Укртранснафта” – НАК “Нафтогаз України” від 27 листопада 2019 року.

Документ підписали генеральний директор АТ “Укртранснафта” Микола Гавриленко та віце-президент ПАТ “Транснефть” Сергій Андронов в рамках Міжнародної конференції “Енергетика у 21 столітті” (м. Загреб, Республіка Хорватія).

При цьому базові принципи співробітництва між АТ “Укртранснафта” та ПАТ “Транснефть” залишились без змін, зокрема такі, як порядок оплати послуг і механізм взаємодії на рівні технічних служб двох нафтотранспортних операторів, зазначили в “Укртранснафті”.

“Укладення додаткової угоди гарантує безпечну та сталу роботу нафтотранспортної системи України на довгостроковій основі, створює підґрунтя для завантаження системи магістральних нафтопроводів Товариства транзитними обсягами нафти в напрямку країн Європи і забезпечує довгострокове стабільне джерело доходів “Укртранснафти”, – йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, еталонний сорт нафти зникне в 2020 роціЕталонний сорт нафти зникне в 2020 році

Будьте першим, щоб коментувати на "Україна продовжила угоду з Росією на транзит нафти на 10 років"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*