Україна вступить у НАТО раніше, ніж в ЄС – Кулеба

Віце-прем’єр вважає цілком реалістичним отримання політичного рішення про початок процедури вступу України в НАТО.

Україна вступить в НАТО раніше, ніж в Євросоюз, про що заявив віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, повідомляє 12 листопада РБК-Україна

За його словами, через п’ять років Україна повинна бути повністю сумісна з країнами НАТО. Останній крок, який потрібно буде зробити, – отримати політичне рішення Альянсу про початок процедури вступу України в НАТО.

“Політичне рішення про те, що Україна буде членом Альянсу, було прийнято ще в 2008 році. Але наступний етап – початок процедури вступу. Ми за п’ять років хочемо виконати наше домашнє завдання, спільно з Альянсом, тому що інтеграція – це двосторонній процес. І через п’ять років ми хочемо сісти з ними за стіл і сказати: хлопці, ми готові, тепер ваша черга”, – сказав Кулеба.

При цьому віце-прем’єр вважає цілком реалістичним отримання політичного рішення про початок процедури вступу України в НАТО.

“Я вважаю, що ми в НАТО вступимо раніше, ніж в ЄС“, – сказав він.

Нагадаємо, в Україну прибула оцінна місія НАТО, яка буде готувати рекомендації до звіту про виконання Україною Річної національної програми (РНП).

Також ми раніше повідомляли, НАТО виділило на підтримку України 40 млн євро

Будьте першим, щоб коментувати на "Україна вступить у НАТО раніше, ніж в ЄС – Кулеба"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*